Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Artušovi

Artušek se narodil dne 28. května 2009 v chovatelské stanici Tender Flash ( http://www.tender-flash.com ), jako malé černobílé štěňátko. Zde strávil první 3 měsíce života společně se svojí matkou a sourozenci ( 4 psi a 1 fena ). Artušek po narození dostal jméno Elton John Tender Flash,ale později jsem ho přejmenovala na Artuše.

Já jsem hledala společníka na procházky a především pejska, kterého by bavilo běhat agility. Po border colliích jsem koukala už delší dobu a Artušek se mi zalíbil. Dopadlo to tak, že se 11. srpna nastěhoval do našeho domova.

Hned jak to šlo začal se mnou navštěvovat agility cvičák, kde se nejprve jenom seznamoval se cvičákem a pejsky a později si sám vyzkoušel tunely a vše co k agility patří.

Velkou radost mi dělá především Artuškova povaha, kterou zdědil po svých rodičích. Je kontaktní ( přátelský nejden ke všem lidem,ale i k ostatním pejskům ), je pracovitý,poslušný,ochotný a vyrovnaný. Miluje aportování a koupání v jakékoliv vodní ploše. V nedávné době projevil i talent pro práci s ovečkami. Doma je klidný a hodný, ale když se dostane ven, je vždy připraven pro jakoukoliv činnost.

V současné době se věnujeme agility a Artušek  již absolvoval i nějaké závody ( více v rubrice agility ). Máme spoustu plánů, které se chystáme uskutečnit.  Doufám, že je zde spokojen a že se mu i nadále bude ve všem dařit

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář